Sent by RaltcoinsB from January 24, 2018 until October 19, 2018


Thu Oct 18 18:22:45 2018: 1 to ekiller (history) for Re: ben neden ban yemişim arkadaşlar anlamadım ? 
Sat Jul 7 23:47:48 2018: 1 to oerdogan (history) for Scam ICO Suçlamaları ve Kanıtları (GÜNCEL)
Tue Jun 12 02:49:34 2018: 1 to ekiller (history) for Re: Nasıl bir Türkiye istiyoruz ?
Mon May 21 14:35:11 2018: 3 to Necroface (history) for Fan degistirme ve Termal macun yenileme
Tue Apr 17 13:37:39 2018: 1 to bitfather (history) for deadley, Sylon, AmaZix ve TokenSuite`in tüm aktif kampanyaları
Sun Apr 15 20:19:48 2018: 3 to Ridcan (history) for Her Rütbeye Göre İmza Kampanyası Kazançları-- Sürekli Güncellenecektir.
Tue Apr 10 12:17:06 2018: 1 to temmuz (history) for Meritteki Ben verirsem bana vermezlerse!
Wed Feb 21 10:14:34 2018: 1 to Ridcan (history) for Re: Ayı Piyasası bitti mi?
Wed Feb 21 10:11:07 2018: 1 to Ridcan (history) for Re: Ayı Piyasası bitti mi?
Wed Feb 14 06:11:39 2018: 2 to Necroface (history) for deleted post
Thu Feb 8 20:04:09 2018: 1 to Necroface (history) for Re: Merit Bağış Alanı - Unofficial
Mon Feb 5 15:19:54 2018: 1 to kacakkipri (history) for İmza Kampanyaları ve Yeni Zorluğu : Merit Sistemi
Sun Jan 28 21:10:18 2018: 6 to Ermancyp (history) for Re: Merit Sistemi
Thu Jan 25 21:22:15 2018: 2 to by rallier (history) for Merit Bağış Alanı - Unofficial
Thu Jan 25 09:56:09 2018: 3 to Xday123 (history) for Re: Merit Sistemi
Thu Jan 25 07:08:24 2018: 1 to cabsav (history) for Re: Merit Sistemi
Thu Jan 25 05:34:47 2018: 1 to AlyattesLydia (history) for Re: Merit Sistemi



Received by RaltcoinsB from January 24, 2018 until October 19, 2018


Sun Oct 14 23:59:28 2018: 2 from ekiller (history)for Re: Merit Bağış Alanı - Unofficial
Wed Oct 10 15:00:46 2018: 6 from EFS (history)for Merit kazanmanın zorluğu ve Merit kazanma tüyoları
Thu Oct 4 23:56:15 2018: 1 from teramit (history)for Örneklerle Bountyde izlenmesi gereken yollar ve bilmeyenler için bazı kavramlar
Sun Sep 30 21:41:46 2018: 1 from PHI1618 (history)for Örneklerle Bountyde izlenmesi gereken yollar ve bilmeyenler için bazı kavramlar
Mon Aug 13 15:21:54 2018: 1 from WaDa (history)for Re: Düşünüyorum'da Allah Kurtarmış Gerçekten... Şükürler Olsun...
Wed Jul 11 14:47:34 2018: 1 from chemist35 (history)for Örneklerle Bountyde izlenmesi gereken yollar ve bilmeyenler için bazı kavramlar
Wed Jul 11 13:33:22 2018: 1 from lossnet (history)for Örneklerle Bountyde izlenmesi gereken yollar ve bilmeyenler için bazı kavramlar
Tue Jun 26 16:56:52 2018: 2 from ksteve96 (history)for Re: Binance ve coinbene hacimleri
Tue Jun 12 02:41:36 2018: 1 from ekiller (history)for Re: +18 Video
Thu May 31 16:35:37 2018: 1 from Rhego (history)for AmaZix bounty ekibinin güncellemesi dikkat Artık AmaZix’te KYC zorunlu !!
Mon May 21 14:33:57 2018: 1 from Necroface (history)for Fixy Network
Fri May 4 23:34:39 2018: 5 from oturanbilboa (history)for Re: [ANN] [TOKEN] RepuX - KOBİ'ler İçin Merkezi Olmayan Veri ve Uygulamalar Protokol
Sun Apr 15 21:51:17 2018: 2 from Ridcan (history)for Re: [ANN] [TOKEN] RepuX - KOBİ'ler İçin Merkezi Olmayan Veri ve Uygulamalar Protokol
Mon Apr 2 06:26:08 2018: 1 from grknondr (history)for Merit sisteminde güncelleme ! edit: (theymos abimiz trollemiş :D )
Sun Apr 1 19:56:55 2018: 2 from EFS (history)for Merit sisteminde güncelleme ! edit: (theymos abimiz trollemiş :D )
Sun Apr 1 11:43:52 2018: 1 from Dammitt (history)for Merit sisteminde güncelleme ! edit: (theymos abimiz trollemiş :D )
Fri Mar 2 18:25:42 2018: 1 from PHI1618 (history)for Re: Pundix coin.
Thu Mar 1 06:22:11 2018: 3 from fedoralite (history)for Re: [ANN] [TOKEN] RepuX - KOBİ'ler İçin Merkezi Olmayan Veri ve Uygulamalar Protokol
Wed Feb 21 10:14:17 2018: 1 from Xday123 (history)for Re: BCPT treni kalkıyor
Sat Feb 17 22:56:36 2018: 1 from Rhego (history)for Re: [ANN] [TOKEN] RepuX - KOBİ'ler İçin Merkezi Olmayan Veri ve Uygulamalar Protokol
Wed Feb 14 04:36:12 2018: 2 from Necroface (history)for Re: Merit Bağış Alanı - Unofficial
Thu Feb 8 18:40:14 2018: 1 from Necroface (history)for Re: Merit Bağış Alanı - Unofficial
Mon Feb 5 15:22:07 2018: 5 from chemist35 (history)for Re: İmza Kampanyaları ve Yeni Zorluğu : Merit Sistemi
Mon Jan 29 23:27:25 2018: 1 from tlcash (history)for Re: Merit Sistemi
Mon Jan 29 17:38:04 2018: 1 from elcezireex (history)for Re: INS Token Tartışma Alanı(İsim Değiştirdim)
Sun Jan 28 21:08:48 2018: 6 from Ermancyp (history)for Re: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler )
Fri Jan 26 20:38:53 2018: 2 from EFS (history)for Re: Merit Sistemi
Fri Jan 26 06:09:03 2018: 1 from wolwoo (history)for Re: Merit Bağış Alanı - Unofficial
Thu Jan 25 21:10:54 2018: 5 from by rallier (history)for Re: Merit Bağış Alanı - Unofficial
Thu Jan 25 18:13:05 2018: 1 from Haymac (history)for Re: Merit Sistemi
Thu Jan 25 09:58:17 2018: 1 from Xday123 (history)for Re: Merit Sistemi
Thu Jan 25 07:12:17 2018: 1 from AlyattesLydia (history)for Re: Merit Sistemi
Thu Jan 25 05:43:15 2018: 1 from Xday123 (history)for Re: Merit Sistemi