Sent by goraset from January 24, 2018 until October 12, 2018


Mon Sep 17 13:58:00 2018: 1 to dutturu (history) for Blockchain Teknolojisinin Gerçek Dünyada Kullanım Şekilleri
Mon Sep 17 12:54:01 2018: 1 to criptocash (history) for Cube Chain : Geliştirlmiş Blockchain Sistem
Mon Sep 17 12:52:32 2018: 1 to exturudere (history) for Ücretsiz Eos Cüzdanı Açma Yöntemi
Tue Jun 5 08:41:41 2018: 3 to waybesuricata (history) for Bountyhive Sitesi Hakkında Bilgi
Fri May 25 20:31:22 2018: 1 to Matthias9515 (history) for 1 yıllık Bitcointalk stalk günlüğüm
Thu May 3 22:11:12 2018: 2 to ColorlessK (history) for [ANN]Digitize Coin - Convert loose change and cash to Cryptocurrency. Instantly.
Thu May 3 22:10:21 2018: 2 to ColorlessK (history) for [ANN][ICO] Bitrust - Easy to Use Cryptocurrency Insurance Platform [@BOUNTYHIVE]
Thu May 3 22:09:30 2018: 3 to ColorlessK (history) for [ANN][ICO]Forever Has Fallen - Blockchain gamification using transmedia
Thu May 3 22:09:27 2018: 3 to ColorlessK (history) for [ANN][ICO]Forever Has Fallen - Blockchain gamification using transmedia
Mon Mar 12 20:48:26 2018: 1 to tesla80 (history) for Cryptohopper - Paranıza hoplarlar! Gerçek HACK hikayesi
Wed Feb 28 10:20:44 2018: 10 to medlucky (history) for Ethereum'a eşik atlatacak teknoloji yakında geliyor
Thu Feb 22 16:47:51 2018: 10 to criptoturk (history) for deleted post
Wed Feb 21 19:03:10 2018: 10 to vipganyan (history) for 🔥🔥[ANN] KORA - Kapsamlı Finansal Sistemler Altyapısı [BOUNTYHIVE]🔥🔥
Wed Feb 21 19:03:06 2018: 10 to vipganyan (history) for 🔥🔥[ANN] KORA - Kapsamlı Finansal Sistemler Altyapısı [BOUNTYHIVE]🔥🔥
Thu Feb 15 23:59:08 2018: 1 to waybesuricata (history) for Re: Merit Sistemi
Thu Feb 15 15:37:00 2018: 1 to Quickseller (history) for Lauda/TMAN/minifrij/IronMarvel2/owlcatz extortion attempt
Mon Feb 12 08:56:30 2018: 50 to the_doctor (history) for deleted post
Mon Feb 12 08:53:52 2018: 15 to saulzaents (history) for Merit Yavaş Ciğerimi Söktün..
Sun Feb 11 20:12:56 2018: 10 to Tuesto (history) for TÜRKİYE' de Bitcoin ile ilgili olumlu düşünceler!!!
Sun Feb 11 18:36:42 2018: 30 to alpsea (history) for Re: Son Düşüşten Alınması Gereken Dersler
Sun Feb 11 18:34:52 2018: 10 to Rahip (history) for Re: Düşüşten önceki en yüksek fiyat / şu anki fiyat oranları
Sun Feb 11 18:32:07 2018: 10 to Bitcocoin (history) for Re: Tamam!!! Anladık Max Supply çok önemli. Peki neden.......
Thu Jan 25 18:24:41 2018: 10 to EFS (history) for Merit Sistemi
Thu Jan 25 18:09:28 2018: 5 to by rallier (history) for Merit Bağış Alanı - Unofficial
Thu Jan 25 18:09:20 2018: 5 to by rallier (history) for Merit Bağış Alanı - Unofficial



Received by goraset from January 24, 2018 until October 12, 2018


Tue Oct 2 11:04:44 2018: 1 from Teos (history)for Re: ETH VS XRP
Thu Sep 27 16:19:42 2018: 1 from teramit (history)for Re: Küçük Yatırımcı Day Trade Günlüğü(0.1 BTC sermaye ile hedef 5 BTC )
Sat Jul 28 14:02:25 2018: 3 from EFS (history)for Re: PARİBUya pok atanlar baksin
Mon Jul 9 18:04:36 2018: 3 from EFS (history)for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Fri May 4 11:19:50 2018: 1 from MorpheWQ (history)for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Fri May 4 00:41:32 2018: 1 from EFS (history)for Re: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı
Mon Feb 5 18:48:10 2018: 1 from EFS (history)for Re: Bitcoin Dalgalanma Grafiği ve Balon Dalgalanma Grafiği Karşılaştırma
Fri Jan 26 06:05:38 2018: 1 from wolwoo (history)for Re: Merit Bağış Alanı - Unofficial