Sent by oerdogan from January 24, 2018 until November 09, 2018


Tue Jul 17 15:35:00 2018: 1 to batuhantstknn (history) for Borsalara Giriş Rehberi
Thu Jul 12 00:21:58 2018: 1 to usakli64 (history) for ✅Kripto Paralara Neden Güvenmeliyiz?✅
Wed Jul 11 00:49:36 2018: 1 to valek55 (history) for Re: ÇOK YÜKSEK KAZANDIRACAK OLAN ALTKOİNLER
Tue Jul 10 22:10:41 2018: 1 to akiko6823 (history) for [ANN][ICO] Sleekplay -İçerik Parasallaştırma Yeniden Tasarlandı [@BOUNTYHIVE.IO]
Tue Jul 10 10:56:54 2018: 1 to create (history) for Günlük Al-Sat yaparken grafik olarak dikkat etmeniz gerekenler.
Mon Jul 9 09:07:20 2018: 1 to Coolcryptovator (history) for Becarefull from scam ICO Xcov.
Sat Jun 2 03:27:41 2018: 1 to batuhantstknn (history) for Re: Docademic (Medical Token Currency [MTC]) - Yılın En İyi Projelerinden



Received by oerdogan from January 24, 2018 until November 09, 2018


Thu Oct 4 23:56:32 2018: 1 from teramit (history)for Bounty Hunterlar İçin Gerekli Olabilecek Liste
Wed Aug 8 19:49:45 2018: 1 from legaltrk (history)for Bounty Hunterlar İçin Gerekli Olabilecek Liste
Fri Jul 20 23:41:58 2018: 2 from AztecGoldHero (history)for Bounty Hunterlar İçin Gerekli Olabilecek Liste
Wed Jul 18 09:50:04 2018: 2 from erguse (history)for Bounty Hunterlar İçin Gerekli Olabilecek Liste
Tue Jul 10 17:15:11 2018: 5 from suchmoon (history)for BitcoinCrown is a Scam
Tue Jul 10 13:35:47 2018: 1 from SFR10 (history)for BitcoinCrown is a Scam
Tue Jul 10 13:16:26 2018: 1 from husdemba (history)for Scam ICO Suçlamaları ve Kanıtları (GÜNCEL)
Mon Jul 9 07:18:10 2018: 2 from Coolcryptovator (history)for Scam ICO Suçlamaları ve Kanıtları (GÜNCEL)
Mon Jul 9 02:37:30 2018: 1 from AztecGoldHero (history)for Bounty kampanyaları hakkında genel bilgiler
Mon Jul 9 02:21:52 2018: 2 from create (history)for Bounty kampanyaları hakkında genel bilgiler
Sat Jul 7 23:47:48 2018: 1 from RaltcoinsB (history)for Scam ICO Suçlamaları ve Kanıtları (GÜNCEL)
Sat Jul 7 23:10:11 2018: 1 from bobita (history)for Scam ICO Suçlamaları ve Kanıtları (GÜNCEL)
Sat Jul 7 22:25:13 2018: 1 from myortvyje (history)for Scam ICO Suçlamaları ve Kanıtları (GÜNCEL)
Tue May 29 20:56:06 2018: 1 from Kuzeyli34 (history)for Bounty kampanyaları hakkında genel bilgiler
Fri May 4 23:41:17 2018: 1 from batuhantstknn (history)for [ANN]🔥🔥ALL-STOCKS🔥🔥KÜRESEL STOK PAZARINDA DEVRİM🔥🔥KAR PAYLAŞIMI