Sent by emrears05 from January 24, 2018 until October 19, 2018


Thu Jan 25 15:29:52 2018: 6 to aliyagiz207 (history) for [ANN][TOKEN]RED - AB Enerji Sağlayıcı Ticaret Platformu Ön Satış 15.01



Received by emrears05 from January 24, 2018 until October 19, 2018


Sun Mar 11 14:41:41 2018: 1 from mhanbostanci (history)for Re: Bitcoinlerinizi sakin satmayin keriz olmayin
Wed Feb 28 13:09:12 2018: 1 from dogaatac (history)for Re: HDAC coin 238milyon dolar topladı.
Mon Feb 19 16:01:01 2018: 1 from EFS (history)for Re: Bitcoinlerinizi sakin satmayin keriz olmayin
Sun Feb 11 21:35:11 2018: 1 from ophyrim (history)for Re: Forbes, Dünyanın En Zengin Kripto Para Zenginlerini Yayımladı
Thu Feb 8 01:29:16 2018: 1 from EFS (history)for Re: 20k dan bitcoinleri satsaydık yine pişman olurduk
Wed Feb 7 09:53:15 2018: 1 from EFS (history)for Re: Bitcoin Flag Formasyonuna mı girdi?
Fri Feb 2 16:33:10 2018: 1 from trako (history)for Bitcoin Güncel Analizler
Wed Jan 31 23:55:14 2018: 1 from EFS (history)for Re: Bitcoin artık güldürmüyor
Mon Jan 29 22:44:24 2018: 2 from EFS (history)for Re: bitcoin daha ne kadar düşecek